Opinie naszych kursantów

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Opinia naszych kursantów jest dla nas bardzo ważna, dlatego słuchając uwag oraz przeprowadzając ankiety, ciągle się doskonalimy. 

Alicja, kurs affaires DFP B2:

Jestem bardzo zadowolona z jakości zajęć. Szczególną uwagę chciałabym zwrócić na fakt, że oferowany przez Państwa kurs cechowała duża różnorodność zagadnień. Udział w zajęciach pozwoli mi na wzbogacenie słownictwa oraz rozwinąć moje umiejętności językowe. Bardzo duże zaangażowanie prowadzącego Pana Zbigniewa Wolskiego, w znaczący sposób wpłynęło na system pracy i aktywną postawę uczęszczających. Wiele kwestii i zagadnień poruszonych w ramach kursu bez wątpienia można wykorzystać w codziennej pracy zawodowej. 

 

Paweł, kurs LCCI 3:

Usługi oferowane przez Państwa w pełni odpowiadają wszelkim oczekiwaniom. Quest posiada świetną lokalizacjęn oraz odpowiednie ceny dla studentów.

 

Anna, kurs języka hiszpańskiego:

Zajęcia prowadzone były w sposób przystępny i ciekawy. Na kursie poznałam wiele przydatnych wskazówek i zagadnień, które można wykorzystać w dalszej nauce języka.

 

Aleksandra, kurs LCCI 3:

Dzięki temu kursowi nauczyłam się wiele rzeczy, które później mogą mi się przydać w przyszłaej pracy. Uważam, że kurs LCCI jest świetnym wyborem dla każdego kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę o przydatne zagadnienia. Czuć tutaj przyjazną atmosferę, dzięki której aż chce się działać!